Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LLS2V151MELZ
Pieprasīt citātu
Latviešu
2376982LLS2V151MELZ attēlsNichicon
LLS2V151MELZ
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    LLS2V151MELZ
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.2A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.716A @ 50kHz
  • Citi vārdi
    LLS2V151MELZ-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    150µF