Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LLS2G561MELC
Pieprasīt citātu
Latviešu
4842512LLS2G561MELC attēlsNichicon
LLS2G561MELC
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    LLS2G561MELC
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.85A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    4.0755A @ 50kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    35 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.575" (40.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    560µF