Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJLCE16AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6750681MXSMCJLCE16AE3 attēlsMicrosemi
MXSMCJLCE16AE3
  • Daļas numurs
    MXSMCJLCE16AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 16V 26V DO214AB
    16V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    26V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.8V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14694-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    57A
  • Jauda @ Frekvence
    100pF @ 1MHz
  • Pieteikumi
    General Purpose
MXSMCJLCE16A
MXSMCJLCE16A
Apraksts: TVS DIODE 16V 26V DO214AB