Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJLCE16A
Pieprasīt citātu
Latviešu
5833367MXSMCJLCE16A attēlsMicrosemi
MXSMCJLCE16A
  • Daļas numurs
    MXSMCJLCE16A
  • Apraksts
    TVS DIODE 16V 26V DO214AB
    16V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    26V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.8V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-14693-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
    57A
  • Jauda @ Frekvence
    100pF @ 1MHz