Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJ130A
Pieprasīt citātu
Latviešu
643716MXSMCJ130A attēlsMicrosemi Corporation
MXSMCJ130A
  • Daļas numurs
    MXSMCJ130A
  • Apraksts
    TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
    144V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    130V
  • Spriegums - sadalījums
    DO-214AB (SMCJ)
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    1500W (1.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    7.2A
  • Polarizācija
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14509-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MXSMCJ130A
  • Apraksts
    TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    209V