Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJ12CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
26169MXSMCJ12CA attēlsMicrosemi
MXSMCJ12CA
  • Daļas numurs
    MXSMCJ12CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    19.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14507-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    75.3A