Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCG64CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXSMCG64CA
  • Daļas numurs
    MXSMCG64CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 64V 103V DO215AB
    64V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    103V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    71.1V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCG (DO-215AB)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14357-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    14.6A