Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCG60CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXSMCG60CA
  • Daļas numurs
    MXSMCG60CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
    60V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    96.8V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    66.7V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCG (DO-215AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14353-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    15.5A