Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCG130A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXSMCG130A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MXSMCG130A
  • Apraksts
    TVS DIODE 130VWM 209VC DO215AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    144V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    130V
  • Spriegums - sadalījums
    SMCG (DO-215AB)
  • Tips
    Zener
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    1500W (1.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    7.2A
  • Polarizācija
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14239-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MXSMCG130A
  • Apraksts
    TVS DIODE 130VWM 209VC DO215AB
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    209V