Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCG120A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXSMCG120A
  • Daļas numurs
    MXSMCG120A
  • Apraksts
    TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
    133V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    120V
  • Spriegums - sadalījums
    SMCG (DO-215AB)
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    1500W (1.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    7.8A
  • Polarizācija
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14231-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MXSMCG120A
  • Apraksts
    TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    193V