Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXRT100KP160AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
4276542MXRT100KP160AE3 attēlsMicrosemi
MXRT100KP160AE3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MXRT100KP160AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 160V 315V CASE 5A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    160V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    315V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    178V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    100000W (100kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-204AR, Axial
  • Citi vārdi
    1086-13700-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)