Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXRT100KP160A
Pieprasīt citātu
Latviešu
6721431MXRT100KP160A attēlsMicrosemi
MXRT100KP160A
  • Daļas numurs
    MXRT100KP160A
  • Apraksts
    TVS DIODE 160V 315V CASE 5A
    160V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    315V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    178V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jauda - maksimālais impulss
    100000W (100kW)
  • Citi vārdi
    1086-13699-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)