Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ17CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
4033746MXLSMCJ17CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ17CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ17CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
    17V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    27.6V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    18.9V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-12100-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    53.3A