Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ170CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
167533MXLSMCJ170CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ170CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ170CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 170V 275V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    170V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    275V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    189V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-12096-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    5.5A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
MXLSMCJ170CA
MXLSMCJ170CA
Apraksts: TVS DIODE 170V 275V DO214AB