Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ11CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6384727MXLSMCJ11CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ11CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ11CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
    11V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    18.2V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    12.2V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-12056-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    82.4A