Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ110CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
223287MXLSMCJ110CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ110CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ110CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 110V 177V DO214AB
    110V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    177V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    122V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-12052-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    8.4A