Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP54CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP54CA
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP54CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
    54V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    87.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    60V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-11049-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    342A