Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP48A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP48A
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP48A
  • Apraksts
    TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
    48V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    77.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    53.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
  • Citi vārdi
    1086-11039-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    390A