Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMLG48CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSMLG48CAE3
Noliktavā
350+
  • Daļas numurs
    MSMLG48CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    48V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    77.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    53.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    1086-8870-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    38.8A