Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMLG48CA/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSMLG48CA/TR
Noliktavā
400+
  • Daļas numurs
    MSMLG48CA/TR
    48V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    77.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    53.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMLG (DO-215AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    MSMLG48CA/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    38.8A