Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMLG120AE3/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
930
MSMLG120AE3/TR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
400+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MSMLG120AE3/TR
  • Apraksts
    TVS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    RoHS atbilstības sertifikāts
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    120V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    193V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    133V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMLG (DO-215AB)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    RoHS Compliant
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    MSMLG120AE3/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    15.6A