Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMLG120A/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSMLG120A/TR
Noliktavā
400+
  • Daļas numurs
    MSMLG120A/TR
  • Apraksts
    TVS
    120V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    193V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    133V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Citi vārdi
    MSMLG120A/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    15.6A