Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD18KP10AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MPLAD18KP10AE3
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD18KP10AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 10V 17V PLAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    10V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    17V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    11.1V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Jauda - maksimālais impulss
    18000W (18kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    1059A (1.059kA)
  • Jauda @ Frekvence
  • Pieteikumi
    General Purpose
MPLAD18KP10A
MPLAD18KP10A
Apraksts: TVS DIODE 10V 17V PLAD