Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD15KP90CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5551296MPLAD15KP90CA attēlsMicrosemi
MPLAD15KP90CA
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD15KP90CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 90V 146V PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    90V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    146V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    100V
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7334-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    102A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
MPLAD15KP9.0CA
MPLAD15KP9.0CA
Apraksts: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD