Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - moduļi > APTGT200DH60G
Pieprasīt citātu
Latviešu
APTGT200DH60G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APTGT200DH60G
  • Apraksts
    IGBT MOD TRENCH ASYM BRIDGE SP6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    1.9V @ 15V, 200A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP6
  • Sērija
  • Jauda - maks
    625W
  • Iepakojums / lieta
    SP6
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • NTC termistors
    No
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    12.3nF @ 25V
  • Ievade
    Standard
  • IGBT tips
    Trench Field Stop
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Asymmetrical Bridge 600V 290A 625W Chassis Mount SP6
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    250µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    290A