Pieprasīt citātu
Latviešu
96484
APTGT200DA60TG
  • Daļas numurs
    APTGT200DA60TG
  • Apraksts
    IGBT 600V 290A 625W SP4
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    1.9V @ 15V, 200A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP4
  • Sērija
  • Jauda - maks
    625W
  • Iepakojums / lieta
    SP4
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • NTC termistors
    Yes
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    12.3nF @ 25V
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 290A 625W Chassis Mount SP4
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    250µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    290A