Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - vieni > APT95GR65JDU60
Pieprasīt citātu
Latviešu
APT95GR65JDU60
  • Daļas numurs
    APT95GR65JDU60
  • Apraksts
    INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    650V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.4V @ 15V, 95A
  • Testa stāvoklis
    433V, 95A, 4.3 Ohm, 15V
  • Td (ieslēgts / izslēgts) @ 25 ° C
    29ns/226ns
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-227
  • Sērija
  • Jauda - maks
    446W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Standard
  • IGBT tips
    NPT
  • Vārtu iekasēšana
    420nC
  • Detalizēts apraksts
    IGBT NPT 650V 135A 446W Chassis Mount SOT-227
  • Pašreizējais - impulsu savācējs (Icm)
    380A
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    135A