Pieprasīt citātu
Latviešu
994334
APT25SM120B
  • Daļas numurs
    APT25SM120B
  • Apraksts
    POWER MOSFET - SIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    2.5V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    +25V, -10V
  • Tehnoloģija
    SiCFET (Silicon Carbide)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-247
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    175 mOhm @ 10A, 20V
  • Jaudas izkliedes (maksimums)
    175W (Tc)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-247-3
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    72nC @ 20V
  • FET tips
    N-Channel
  • FET iezīme
  • Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
    20V
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    1200V
  • Detalizēts apraksts
    N-Channel 1200V 25A (Tc) 175W (Tc) Through Hole TO-247
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    25A (Tc)