Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - vieni > APT25GP90BG
Pieprasīt citātu
Latviešu
1546681APT25GP90BG attēlsMicrosemi
APT25GP90BG
  • Daļas numurs
    APT25GP90BG
  • Apraksts
    IGBT 900V 72A 417W TO247
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    900V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    3.9V @ 15V, 25A
  • Testa stāvoklis
    600V, 25A, 5 Ohm, 15V
  • Td (ieslēgts / izslēgts) @ 25 ° C
    13ns/55ns
  • Pārslēgšanas enerģija
    370µJ (off)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-247 [B]
  • Sērija
    POWER MOS 7®
  • Jauda - maks
    417W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-247-3
  • Citi vārdi
    APT25GP90BGMI
    APT25GP90BGMI-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Standard
  • IGBT tips
    PT
  • Vārtu iekasēšana
    110nC
  • Detalizēts apraksts
    IGBT PT 900V 72A 417W Through Hole TO-247 [B]
  • Pašreizējais - impulsu savācējs (Icm)
    110A
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    72A