Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - vieni > APT100GN60B2G
Pieprasīt citātu
Latviešu
2083172APT100GN60B2G attēlsMicrosemi
APT100GN60B2G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
60+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APT100GN60B2G
  • Apraksts
    IGBT 600V 229A 625W TMAX
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    1.85V @ 15V, 100A
  • Testa stāvoklis
    400V, 100A, 1 Ohm, 15V
  • Td (ieslēgts / izslēgts) @ 25 ° C
    31ns/310ns
  • Pārslēgšanas enerģija
    4.7mJ (on), 2.675mJ (off)
  • Sērija
  • Jauda - maks
    625W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-247-3 Variant
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Standard
  • IGBT tips
    Trench Field Stop
  • Vārtu iekasēšana
    600nC
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Trench Field Stop 600V 229A 625W Through Hole
  • Pašreizējais - impulsu savācējs (Icm)
    300A
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    229A