Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA168-20PI
Pieprasīt citātu
Latviešu
ATMEGA168-20PI
  • Daļas numurs
    ATMEGA168-20PI
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-PDIP
  • Ātrums
    20MHz
  • Sērija
    AVR® ATmega
  • RAM lielums
    1K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    16KB (8K x 16)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    28-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    23
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
    512 x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-PDIP