Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA168-20AI
Pieprasīt citātu
Latviešu
4508636ATMEGA168-20AI attēlsMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168-20AI
  • Daļas numurs
    ATMEGA168-20AI
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    32-TQFP (7x7)
  • Ātrums
    20MHz
  • RAM lielums
    1K x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    16KB (8K x 16)
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    32-TQFP
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    23
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • EEPROM izmērs
    512 x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)