Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > AT89C55WD-24AC
Pieprasīt citātu
Latviešu
42416AT89C55WD-24AC attēlsMicrel / Microchip Technology
AT89C55WD-24AC
  • Daļas numurs
    AT89C55WD-24AC
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-TQFP (10x10)
  • Ātrums
    24MHz
  • Sērija
    89C
  • RAM lielums
    256 x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    20KB (20K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    44-TQFP
  • Citi vārdi
    AT89C55WD24AC
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • I / O skaits
    32
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)