Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > AT89C52-24JC
Pieprasīt citātu
Latviešu
AT89C52-24JC
  • Daļas numurs
    AT89C52-24JC
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-PLCC (16.59x16.59)
  • Ātrums
    24MHz
  • Sērija
    89C
  • RAM lielums
    256 x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    8KB (8K x 8)
  • Perifērijas ierīces
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    44-LCC (J-Lead)
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • I / O skaits
    32
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)