Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F8025L12B2-FSR-CC
Pieprasīt citātu
Latviešu
5886287F8025L12B2-FSR-CC attēlsMechatronics
F8025L12B2-FSR-CC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F8025L12B2-FSR-CC
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 12VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Svars
    0.174 lb (78.93g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.070 in H2O (17.4 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Sērija
    F8025
  • RPM
    1800 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    22.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Locked Rotor Sensor
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.090A