Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F8025L12B-FSR-CC
Pieprasīt citātu
Latviešu
2945233F8025L12B-FSR-CC attēlsMechatronics
F8025L12B-FSR-CC
  • Daļas numurs
    F8025L12B-FSR-CC
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25MM CC 12VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.070 in H2O (17.4 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • RPM
    1800 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    22.0 dB(A)
  • Pašreizējais vērtējums
    0.090A