Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Datu iegūšana - digitālie potenciometri > DS1868-100
Pieprasīt citātu
Latviešu
452161DS1868-100 attēlsMaxim Integrated
DS1868-100
  • Daļas numurs
    DS1868-100
  • Apraksts
    IC DGTL POT 100K 2CH 14DIP
  • Spriegums - piegāde
    2.7 V ~ 3.3 V, 5V
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperatūras koeficients (tips)
    750 ppm/°C
  • Pretestība (ohm)
    100k
  • Iepakojums / lieta
    14-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 14-PDIP