Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Datu iegūšana - digitālie potenciometri > DS1868-10
Pieprasīt citātu
Latviešu
5296091DS1868-10 attēlsMaxim Integrated
DS1868-10
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DS1868-10
  • Apraksts
    IC DGTL POT 10K 2CH 14DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.7 V ~ 3.3 V, 5V
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperatūras koeficients (tips)
    750 ppm/°C
  • Konusveida
    Linear
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    14-PDIP
  • Sērija
  • Izturība - tīrītājs (Ohms) (tips)
    400
  • Pretestība (ohm)
    10k
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    14-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Citi vārdi
    DS186810
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Krānu skaits
    256
  • Shēmu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas veids
    Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saskarne
    Serial
  • Iespējas
    Cascade Pin
  • Detalizēts apraksts
    Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 14-PDIP