Pieprasīt citātu
Latviešu
TMS320BC51PZ57
  • Daļas numurs
    TMS320BC51PZ57
  • Apraksts
    IC DSP 100LQFP
  • Spriegums - I / O
    5.00V
  • Spriegums - Core
    5.00V
  • Tips
    Fixed Point
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-LQFP (14x14)
  • Sērija
    TMS320C5x
  • Iepakojums / lieta
    100-LQFP
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • On-Chip RAM
    4kB
  • Neatstarojoša atmiņa
    ROM (16 kB)
  • Saskarne
    BSP, SSP, TDM
  • Pulksteņa ātrums
    57MHz