Pieprasīt citātu
Latviešu
TMS320BC51PQ100
  • Daļas numurs
    TMS320BC51PQ100
  • Apraksts
    IC DSP 132-BQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - I / O
    5.00V
  • Spriegums - Core
    5.00V
  • Tips
    Fixed Point
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    132-BQFP (24.54x24.54)
  • Sērija
    TMS320C5x
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    132-BQFP Bumpered
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • On-Chip RAM
    4kB
  • Neatstarojoša atmiņa
    ROM (16 kB)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    4 (72 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    BSP, SSP, TDM
  • Pulksteņa ātrums
    100MHz