Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TLV1117-25IDCY
Pieprasīt citātu
Latviešu
969793
TLV1117-25IDCY
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TLV1117-25IDCY
  • Apraksts
    IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    1.3V @ 800mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    15V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-223-4
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-261-4, TO-261AA
  • PSRR
    75dB (120Hz)
    Positive
  • Citi vārdi
    TLV1117-25IDCY-ND
    TLV1117-25IDCYG3
    TLV1117-25IDCYG3-ND
    TLV111725IDCY
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-4
  • Pašreizējais - izlaide
    800mA