Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TLV1117-25CDRJR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TLV1117-25CDRJR
  • Daļas numurs
    TLV1117-25CDRJR
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SON
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    1.3V @ 800mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    15V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SON (4x4)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 125°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA 8-SON (4x4)
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    10mA
  • Pašreizējais - izlaide
    800mA