Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma atsauce > TL4050A25IDCKR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TL4050A25IDCKR
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    TL4050A25IDCKR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.5V
  • Spriegums - ievade
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    50ppm/°C
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz
    41µVrms
  • Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
  • Pašreizējais - piedāvājums
  • Pašreizējais - izlaide
    15mA