Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma atsauce > TL4050A10IDCKR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TL4050A10IDCKR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TL4050A10IDCKR
  • Apraksts
    IC VREF SHUNT 10V SC70
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    10V
  • Spriegums - ievade
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SC-70-5
  • Sērija
  • Atsauces veids
    Shunt
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Izvades veids
    Fixed
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz
    150µVrms
  • Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
  • Pašreizējais - piedāvājums
  • Pašreizējais - izlaide
    15mA