Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > REG101NA-A/3K
Pieprasīt citātu
Latviešu
REG101NA-A/3K
  • Daļas numurs
    REG101NA-A/3K
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.13V @ 100mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
    5.5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    10V
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Adjustable
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 2.5 V ~ 5.5 V 100mA SOT-23-5
  • Strāva - piegāde (maks.)
    650µA
  • Pašreizējais - izlaide
    100mA