Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > REG101NA-5/250
Pieprasīt citātu
Latviešu
REG101NA-5/250
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    REG101NA-5/250
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.13V @ 100mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    10V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23-5
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
    REG101NA-5CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA SOT-23-5
  • Strāva - piegāde (maks.)
    650µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    500µA
  • Pašreizējais - izlaide
    100mA