Pieprasīt citātu
Latviešu
545860
LP5900TLX-2.85/NOPB
  • Daļas numurs
    LP5900TLX-2.85/NOPB
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.15V @ 150mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.85V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    5.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-DSBGA (1x1)
  • Iepakojums / lieta
    4-WFBGA, DSBGA
  • PSRR
    85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
    Positive
  • Citi vārdi
    LP5900TLX-2.85
    LP5900TLX-2.85-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-DSBGA (1x1)
  • Strāva - piegāde (maks.)
    230µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    50µA
  • Pašreizējais - izlaide
    150mA