Pieprasīt citātu
Latviešu
LP5900TLX-2.65/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LP5900TLX-2.65/NOPB
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.65V 150MA 4DSBGA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.15V @ 150mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.65V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    5.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-DSBGA (1x1)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Temperature, Short Circuit
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-WFBGA, DSBGA
  • PSRR
    85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.65V 150mA 4-DSBGA (1x1)
  • Strāva - piegāde (maks.)
    230µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    50µA
  • Pašreizējais - izlaide
    150mA