Pieprasīt citātu
Latviešu
LM2576HVT-12/LF03
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM2576HVT-12/LF03
  • Apraksts
    IC REG BUCK 12V 3A TO220-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    60V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220-5
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-5 Formed Leads
    Positive
  • Citi vārdi
    LM2576HVT-12/LF03-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pārslēgšana
    52kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-5 Formed Leads
  • Pašreizējais - izlaide
    3A