Pieprasīt citātu
Latviešu
LM2576HVSX-15
  • Daļas numurs
    LM2576HVSX-15
  • Apraksts
    IC REG BUCK 15V 3A TO263-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    15V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    60V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DDPAK/TO-263-5
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
    Positive
  • Citi vārdi
    *LM2576HVSX-15
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pārslēgšana
    52kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Pašreizējais - izlaide
    3A